Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/users/yama-grudziadz/public_html/_core/tps.php on line 35
Szkoła Muzyczna Yamaha w Grudziądzu - O nas
To content (skip navigation)

O nas

Szkoła Muzyczna Yamaha w Grudziądzu powstała w 1998 roku. Obecnie mieści się przy ul. Piłsudskiego 20 (w budynku NOT). Wysoki poziom nauczania oraz wspaniała atmosfera sprawiły, iż w krótkim czasie szkoła zyskała dużą popularność ucząc dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Programy nauczania dostępne w szkole charakteryzują się nowatorską koncepcją nauczania opracowaną przez Yamaha Europa. W nauczaniu, oprócz podręczników wykorzystywane są pomoce naukowe w postaci plików multimedialnych.

Szkoła Yamaha w Grudziądzu wyposażona jest w instrumenty firmy Yamaha.

Od początku działalności szkoły nasi uczniowie biorą czynny udział w licznych koncertach, festiwalach oraz imprezach kulturalnych. Szkoła organizuje również koncerty, audycje, spotkania oraz zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia prowadzą doświadczeni muzycy i pedagodzy, którzy poza kwalifikacjami muzycznymi posiadają także wiedzę zdobytą na licznych seminariach i kursach poświęconych edukacji muzycznej w systemie Yamaha.